Artykuły

Czy folie ochronne to alternatywa dla powłok ceramicznych?

Lakier samochodowy już w momencie wyjazdu auta z salonu samochodowego jest narażony na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zmienna temperatura, opady atmosferyczne, uderzenie kamieni czy nieprawidłowe mycie ręczne auta mogą nieodwracalnie uszkodzić lakier.

czytaj więcej

Wszystko, Co Powinieneś Wiedzieć O Polerowaniu Lakieru Samochodowego

Zapewne zdarzyło ci się, że zauważyłeś na samochodzie rysę, której jeszcze wczoraj nie było lub obserwując swoje auto w świetle słonecznym, zauważyłeś dziesiątki niewielkich zarysowań, które niszczą jego perfekcyjny stan. Niestety lakier jest jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów, a wielu takich uszkodzeń nie jesteś w stanie uniknąć.

czytaj więcej

Wybieramy Najskuteczniejszą Ochronę Lakieru Samochodowego

Każdemu z nas zależy, aby jego auto w każdej sytuacji wyglądało nieskazitelnie. Właśnie z tego powodu regularnie korzystamy z myjni, kupujemy środki ochronne, a także korzystamy z usług detailingowych.

czytaj więcej

Wellness-Car Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców

25 października odbyła się Finałowa Gala XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców. Plebiscyt organizowany jest przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Plebiscyt organizowany jest przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców.

czytaj więcej

Mycie Auta Na Myjniach Bezdotykowych - Jak Należy Myć Auto?

Często klienci pytają mnie po wykonanej usłudze Auto Detailingu jak utrzymać perfekcyjny stan lakieru na długi czas i jak prawidłowo dbać o auto. W tym artykule wytłumaczę Państwu podstawowe zasady jak możemy w prosty sposób potrzymać perfekcyjny stan naszych aut przez wiele lat.

czytaj więcej

Auto Detailing Warszawa

Auto detailing to proces bardzo szczegółowego, kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji auta lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności oraz często zwiększa wartość rynkową auta.

czytaj więcej

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.