O nas - Wellness Car Auto Detailing

Od marzenia do filozofii doskonałości

Kto bardziej zasługuje na luksus niż Twój samochód?

Poznajmy się bliżej Zobacz wideo

Marzenie o założeniu własnego studia detailingu towarzyszyło mi od bardzo dawna.
Postanowiłem jednak, że nie otworzę swojego salonu, dopóki nie będę w stanie zapewnić najwyższej jakości usług nawet najbardziej wymagającym klientom.

Odwiedzałem największe salony detailingowe w Polsce i na świecie oraz kończyłem kolejne wymagające szkolenia - pragnąłem uczyć się od najlepszych, a przy tym mieć możliwość pracy przy samochodach.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm na każdym kroku

Przed rozpoczęciem pracy rozmawiamy o Twoich potrzebach i omawiamy najskuteczniejsze rozwiązania.

Nowoczesne technologie

Zabezpieczamy auta m. in. poprzez oklejanie ich najwyżej jakości foliami bezbarwnymi o właściwościach samoregenerujących. Używamy również powłok ceramicznych topowej marki Nanoshine Ceramic Pro – naszego autoryzowanego partnera.

Jakość, a nie ilość

Stawiamy na długoletnią współpracą z klientami indywidualnymi, nie obsługujemy salonów samochodowych.

Otwartość na różne potrzeby

Oferujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i kompleksowe pakiety. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy są jednocześnie miłośnikami motoryzacji. Każdy projekt osobiście nadzoruje właściciel Wellness Car.


Narodziny Wellness Car

W 2012 roku nareszcie nadszedł czas na realizację mego śmiałego marzenia. Powstało Wellness Car – początkowo niewielki salon na Warszawskim Targówku. Szybko dołączyli do mnie kolejni miłośnicy motoryzacji.

Naszą inspiracją była japońska filozofia mistrzów rzemiosła Takumi. Zgodnie z jej założeniami postanowiliśmy starannie dbać o każdy detal i nieustanne udoskonalać swoje umiejętności celem osiągnięcia doskonałości. Wierzymy, tak jak Takumi, że dojście do perfekcji jest jak najbardziej możliwe.

Starania zespołu szybko zaczęły przynosić niezwykle satysfakcjonujące efekty. Już w 2016 r. w miejsce starego garażu wybudowaliśmy nowoczesny salon detailingu z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Coraz więcej właścicieli pojazdów zaczęło odwiedzać Wellness Car i obiecywać, że wrócą ponownie.

Działamy już od ponad 10 lat

Dzisiaj Wellness Car to unikatowy zespół ludzi czerpiących radość z pracy nad każdym pojazdem.

W naszej galerii możesz obejrzeć przeprowadzone przez nas metamorfozy aut. Odwiedź nas osobiście w Warszawie i przekonaj się, jak możemy odmienić Twój samochód.


Poznaj nasz zespół

Arkadiusz - Wellness Car

Arkadiusz

Właściciel Wellness Car

Jako właściciel pracuję przy każdym projekcie, który wykonujemy w Wellness Car. Specjalizuję się w renowacji lakieru, procesach zabezpieczenia aut, detailingu wnętrz oraz skrupulatnej kosmetyce każdego detalu w powierzonych nam autach. Wykonuję również fotografie przedstawiające przebieg prac i ich efekty końcowe. Wellness Car pozwala mi łączyć pasję z pracą. To właśnie tutaj moje marzenie z dzieciństwa jest realizowane każdego dnia.

Marcin - Wellness Car

Marcin

Menadżer Studia Wellness Car

Przeszedłem wszystkie etapy kariery w Wellness Car. Zaczynając od 'Mlodszego Detailera', kończąc jako Manager. Znam wszystkie etapy pracy z autem, co pozwala mi zapewnić najlepszą jakość usług na każdej jej płaszczyźnie. Połączenie pasji z pracą, pozwala mi kierować się myślą - "Świadcz usługi na takim poziomie, jakiego oczekujesz od innych", co przekłada się na zadowolenie Klienta, które jest dla Nas najważniejsze.


Jak pracujemy nad Twoim samochodem w Wellness Car?

Obejrzyj specjalnie przygotowany film, aby się przekonać.


Odbiór nowego auta z salonu

Sprawdź jak możemy zająć się Twoim nowym autem.


Wywiad z właścicielem Wellness Car

Przekonaj się dlaczego warto powierzyć nam Twoje auto

Zamów kontakt z ekspertem

  Obserwuj nas na instagramie @wellnesscar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!

  © 2022 Wellness Car. All rights reserved. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna

  Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
  Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.