Wellness-car laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców - Wellness Car Auto Detailing Warszawa

Wellness-car laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to ogólnopolski konkurs, organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców, który promuje najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami. Każdego roku w konkursie biorą udział setki firm z całego kraju. Dzięki ogromnemu prestiżowi nagród Wiktorii, wielu patronom medialnym oraz patronatom honorowym, sam udział w konkursie jest symbolem jakości, rzetelności oraz wiarygodności w biznesie.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz uroczysta Gala XVII edycji nagród Wiktorii odbyły się 25 października 2014. Wellness Car było jednym z uczestników konkursu, co dało nam mnóstwo radości, dumy i pewności, że we właściwy sposób wykonujemy naszą pracę. Już samo uczestnictwo w Gali było dla mnie ogromnym wyróżnieniem, ponieważ miałem przyjemność znaleźć się w gronie najlepszych i najbardziej cenionych przedsiębiorców z całego kraju.

Wellness Car zostało laureatem nagrody Wiktoria w kategorii Usługi dla Firm i Ludności. Jest to szczególna nagroda, ponieważ przyznawana jest firmom, które w odpowiedni sposób dbają o interesy i zadowolenie swoich klientów. Odebranie nagrody z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki oraz Prezesa Warszawskiej Izby Przedsiębiorców było dla mnie ogromnym sukcesem i powodem do ogromnej dumy.

Nagroda Wiktorii to jednak nie tylko wyróżnienie, lecz także kolejne wyzwanie. Będąc w gronie uhonorowanych przedsiębiorców wiem, że sposób, w jaki pracujemy Wellness Car i droga rozwoju, jaką obraliśmy umożliwią dalszy rozwój firmy, lepszą jakość obsługi a także poszerzenie oferty Wellness Car. Jednocześnie wiem, że przed nami jest bardzo dużo pracy i musimy stale podnosić poprzeczkę, aby w przyszłości móc jeszcze raz znaleźć się w gronie najlepszych.

Zamów kontakt z ekspertem

  Obserwuj nas na instagramie @wellnesscar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!

  © 2022 Wellness Car. All rights reserved. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna

  Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
  Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.