Zabezpieczenie lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi

Oklejanie samochodów folią ochronną – profesjonalna pomoc

Jeśli szukasz najbardziej skutecznego zabezpieczenia lakieru samochodowego na rynku, folie ochronne na samochód spełnią Twoje oczekiwania. Jest to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które zapewnia pełną ochronę lakieru oraz innych, delikatnych elementów, np. przednich reflektorów. Aplikacja folii bezbarwnych na fabryczny lakier to gwarancja jego całkowitej ochrony. Wybierając oklejanie samochodów folią ochronną, zabezpieczasz swój samochód przed:

rysami,

efektami uderzeń kamieni czy żwiru,

działaniem środków chemicznych

wpływem warunków atmosferycznych

Pełne zabezpieczenie przed uszkodzeniami - foliowanie samochodu

Folia ochronna na samochód jest skuteczną barierą, dzięki której lakier przez cały czas pozostaje w nieskazitelnym stanie, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji pojazdu. Folia ochronna pozwala zabezpieczyć dowolne elementy zewnętrzne auta przed zarysowaniami oraz chroni powierzchnię pojazdu przed zmatowieniem.

Dostępne w ofercie naszej firmy folie ochronne na samochód to nowoczesne produkty, tworzące na całej powierzchni auta cienką, niewidoczną warstwę zabezpieczającą pojazd przed mikrouszkodzeniami. Ponadto ułatwiają pielęgnację auta, dzięki właściwościom hydrofobowym. Niezwykle ważną korzyścią płynącą z zastosowania bezbarwnej folii ochronnej jest także jej odporność na działanie silnej chemii oraz kwasów, które mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia lakieru.

Ochrona auta przed działaniem czynników zewnętrznych – car folie

Silne środki chemiczne wykorzystywane do czyszczenia i pielęgnacji, a także szczotki oraz akcesoria do mycia, mogą uszkodzić wierzchnie warstwy lakieru i spowodować jego zmatowienie. Można jednak zachować czystość samochodu, nie narażając go na niepotrzebne uszkodzenia. Wystarczy zastosować foliowanie samochodu. Dzięki temu nie ma obaw o zarysowanie karoserii podczas pielęgnacji pojazdu. To najlepsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku.

Samoregeneracja

Ogromną zaletą nowoczesnych folii bezbarwnych jest ich zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem promieni słonecznych lub po umyciu auta ciepłą wodą, drobne zarysowania regenerują się; w konsekwencji tego oryginalny lakier przez cały czas jest właściwie zabezpieczony. Funkcja samoregeneracji jest również bardzo istotna, biorąc pod uwagę aspekt finansowy. Nie ma konieczności wymiany folii ochronnej na nową w przypadku jej zarysowania. Wystarczy niewielka ilość ciepłej wody, a materiał wygląda, jakby był świeżo nałożony na samochód.

Bezbarwną folię ochronną można zaaplikować m.in. na:

Przednią część auta – jest ona określana mianem „bikini”; to przednia część maski wraz z lampami, przednim zderzakiem, lusterkami oraz przednią częścią błotników. Są to elementy w sposób szczególny narażone na uszkodzenia. Folia ochronna aplikowana na tę część pojazdu chroni przed odpryskami oraz otarciami, a także pozwala zachować pełny blask i głębię lakieru. Wybierając ten pakiet, widoczna jest krawędź folii.

Przód auta – to ochrona całej powierzchni maski, zderzaka, lusterek oraz całych błotników. Jest to rozwiązanie, które w pełni zabezpiecza kluczowe elementy auta przed odpryskami oraz drobnymi zarysowaniami i uszkodzeniami. Folia ochronna zaaplikowana na całym przodzie pojazdu znacznie podnosi walory wizualne pojazdu, gdyż krawędzie folii na masce i błotnikach pozostają niewidoczne.

Całe auto - podejmując decyzje o zabezpieczeniu całego auta foliami ochronnymi, otrzymujesz gwarancję maksymalnego zabezpieczenia przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz utrzymania perfekcyjnego wyglądu lakieru na długi czas. Folia ochronna zostaje zaaplikowana na: zderzak przedni, reflektory, maskę, błotniki, lusterka, słupki boczne, progi boczne, całe drzwi, błotniki, klapę tylną, a także dach oraz pozostałe elementy.

Na życzenie Klienta oferujemy również zabezpieczenie pojedynczych elementów auta, takich jak:

Maska, zderzak przedni, błotniki, progi wewnętrzne, próg bagażowy tylnego zderzaka, wnęki klamek, lusterka, reflektory.

Foliowanie samochodu – Warszawa

Oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów folią ochronną. Świadczymy usługi na terenie stolicy. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Jeleniogórskiej 17. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia dogodnego terminu wykonania usługi.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.