Rolls Royce Ghost - Wellness Car Auto Detailing Warszawa

Rolls Royce Ghost

Właścicielowi tego auta zależało na efekcie WOW, dlatego wybrał nasze studio, abyśmy mogli zadbać o jego wyjątkowy pojazd. 😎
Dlaczego Rolls Royce jest wyjątkowy? Każdy jest budowany ręcznie i na indywidualne zamówienie, a jego wyposażenie może obejmować właściwie wszystko, co przyjdzie klientowi do głowy. Linie auta są bardzo eleganckie i subtelne, z przodu wyróżnia się potężny grill oraz wąskie reflektory. Przyznajemy, że byliśmy pod wrażeniem gdy tylko auto wjechało do naszego studia, wiedzieliśmy, że przed nami dużo pracy i jak zawsze musimy dać z siebie wszystko, aby spełnić wymagania naszego klienta.

Takie cacko jak Rolls Royce Ghost potrzebowało konkretnego zabezpieczenia, postawiliśmy na niezawodną powłokę ceramiczną Ceramic Pro STRONG 9H. Auto z 2015r. charakteryzuje się dużymi gabarytami, przed zaaplikowaniem powłoki zadbaliśmy o odpowiednie przygotowanie lakieru oraz wnętrza auta. RR został kompleksowo zabezpieczony z zewnątrz, jak i wewnątrz. Przekazaliśmy już auto w ręce właściciela i co najważniejsze spełniliśmy jego oczekiwania. Projekt był dla nas ogromnym wyzwaniem, ale takie misje lubimy najbardziej. Pasja, doświadczenie oraz najlepsze kosmetyki sprawiły, że efekt końcowy jest tak spektakularny.

Zakres prac:

• Pełna korekta/ renowacja lakieru
• Detailing wnętrza
• Zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie felg Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie tapicerki skórzanej Ceramic Pro Leather
• Zabezpieczenie szyb Ceramic Pro Rain
• Zabezpieczenie materiałów Ceramic Pro Textile

Zamów kontakt z ekspertem

  Obserwuj nas na instagramie @wellnesscar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!

  © 2022 Wellness Car. All rights reserved. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna

  Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
  Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.