Porsche 911 GT3 RS - Wellness Car Auto Detailing Warszawa

Porsche 911 GT3 RS

Wersja GT3 RS to jedno z najbardziej emocjonujących Porsche 911, jakie ciągle jeszcze można kupić. Wolnossący silnik to jednostka z dawnych czasów, bez żadnej turbiny – tu liczy się moc i doznania, jakie towarzyszą wysokim obrotom. Model 911 GT3 RS z wolnossącym bokserem o pojemności 4 litrów, piekielna maszyna o mocy 520 KM przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 312 km/h.

W aucie które mieliśmy przyjemność zabezpieczać dodatkowo występuje pakiet „Weissach”, który pozwala obniżyć masę własną wyścigówki poprzez zamontowanie elementów nadwozia z włókna węglowego, a także pakiet Clubsport, który zawiera 6-punktowe pasy bezpieczeństwa, gaśnicę i aluminiową klatkę bezpieczeństwa. W drzwiach zamiast klamek zamontowano nylonowe paski, a boczki drzwi i fotele wykonano również z włókna węglowego.

Porsche 911 GT3 RS tym razem trafiło do nas prosto z salon z wykonanym już zabezpieczeniem bezbarwną folią ochronną w wersji full front. Jednak dla nas i dla naszego Klienta było to zdecydowanie za mało…

Wykonaliśmy pełne zabezpieczenie ceramiczne auta Ceramic Pro z zewnątrz oraz wewnątrz, a także zabezpieczyliśmy bezbarwną folię ochronną powłoką ceramiczną tak aby łatwiej utrzymać ją w perfekcyjnym stanie na długie lata.

Zakres prac Porsche 911 GT3 RS:
Przygotowanie auta :
– Kilkuetapowe mycie detailingowe
– Dekontaminacja lakieru
– Podstawowa Korekta lakieru

Zabezpieczenie :
– powłoka ceramiczna Ceramic Pro:
– lakier – Ceramic Pro STRONG 9H
– elementy zabezpieczone folią – powłoka Ceramic Pro Top Coat
– felgi – Ceramic Pro STRONG 9H
– zaciski hamulcowe Ceramic Pro STRONG 9H
– skóry – Ceramic Pro Leather
– alcantara – Ceramic Pro Textile
– szyby Ceramic Pro Rain

Zamów kontakt z ekspertem

  Obserwuj nas na instagramie @wellnesscar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!

  © 2022 Wellness Car. All rights reserved. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna

  Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
  Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.