Mercedes S63 AMG - Wellness Car Auto Detailing Warszawa

Mercedes S63 AMG

Galeria realizacji: Mercedes S63 AMG

Powstał symbol nowoczesnego luksusu – Mercedes AMG S 63. Moc 612 KM, moment obrotowy 900 NM, przyspieszenie od 0-100 km/h 3,5s. Każde spojrzenie na Mercedesa S 63 to prawdziwe doznanie luksusu. Mercedes S 63 to wymarzony samochód dla każdego, kto pasjonuje się sportowymi osiągami w luksusowym wydaniu. Auto trafiło do nas z przebiegiem ok. 77 000 km, a w 2017r. jako nowe w jednym z salonów Mercedesa zostało zabezpieczone bezbarwnymi foliami ochronnymi w wersji full front + powłoką ceramiczną. Powłoki ceramicznej po 2 latach użytkowania auta nie było już na lakierze, niestety Klient nie wiedział jaka powłoka została nałożona ponieważ nie dostał żadnych certyfikatów. Dlatego wykonaliśmy pełną korektę lakieru + zabezpieczenie pakietem powłok Ceramic Pro 9H.

Bezbarwne folię ochronne były w niezłej kondycji po przejechaniu 77 000 km, natomiast przy następnej wizycie Klient decyduje się również na wymianę folii aby auto znów wyglądało jak nowe. W środku auto wykonaliśmy pełny detailing wnętrza wraz z zapieczeniem wszystkich elementów skórzanych powłoką Ceramic Pro Leather.

Drobna stylizacja z zewnątrz czyli wymiana bezbarwnej folii ochronnej na reflektorach na nasz najnowszy produkt folia PPF w wersji przyciemniającej, nadała tej sportowej limuzynie jeszcze większego charakteru. Zakres prac Mercedes S63 AMG :

Przygotowanie auta :
– Kilkuetapowe mycie detailingowe
Dekontaminacja lakieru
Korekta lakieru
Detailing wnętrza

Zabezpieczenie :
– Powłoka ceramiczna Ceramic Pro
– lakier – Ceramic Pro STRONG 9H
– felgi – Ceramic Pro STRONG 9H
– skóry – Ceramic Pro Leather
– materiał – Ceramic Pro Textile
– szyby Ceramic Pro Rain

Bezbarwne folie ochronne :
Reflektory w wersji BLACK

Transport auta :
– Door to Door

Zamów kontakt z ekspertem

  Obserwuj nas na instagramie @wellnesscar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!

  © 2022 Wellness Car. All rights reserved. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna

  Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
  Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.