Lamborghini Urus - Wellness Car Auto Detailing Warszawa

Lamborghini Urus

Lamborghini Urus to jeden z najdroższych i najszybszych samochodów typu SUV produkowanych na świecie. Urus to również pierwszy SUV marki, pierwsze Lamborghini z turbodoładowanym silnikiem i również pierwszy model, który może zabrać na pokład pięć osób.

Dla Nas Lamborghini Urus to kolejny Klient, który wstąpił do Clubu Wellness Car. Ideą Clubu jest współpraca z Klientem już od momentu odbioru auta w salonie, poprzez kolejne lata… Cel – utrzymanie pojazdu w perfekcyjnym stanie.

Odbiór auta w salonie zaczęliśmy od pomiaru grubości lakieru, inspekcji stanu lakieru, kontroli wnętrza, felg, szyb. Po spisaniu protokołu odbioru auta w salonie, przystąpiliśmy do transportu Lamborghini do studia Wellness Car w którym wykonaliśmy szereg prac związanych z najlepszym zabezpieczeniem nowego auta.

Skonfigurowanie pakietu zabezpieczeń ustaliliśmy z Klientem już kilka miesięcy przed odbiorem auta w salonie.

Wybór oczywiście padł na najlepsze zabezpieczenie lakieru czyli bezbarwne folie ochronne. Tym razem wybraliśmy producenta folii Xpel Ultimate Plus. Folia z właściwościami samoregenerującymi, szczególnie ceniona przez użytkowników najdroższych aut na świecie. Dla Lamborghini Urus mamy dostępne szablony folii dla 99% wszystkich elementów auta. Pakiet zabezpieczeń rozszerzyliśmy oczywiście o powłoki ceramiczne od Ceramic Pro. Wnętrze zostało zabezpieczone powłokami Ceramic Pro Leather oraz Ceramic Pro Textile, z zewnątrz felgi zostały zabezpieczone powłoką Ceramic Pro Strong 9H, a wszystkie powierzchnie szklane zabezpieczyliśmy powłoką hydrofobową Ceramic Pro Rain.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu prac Detailingu, a także do obejrzenia materiału video. Kilkudniowa praca nad zabezpieczeniem nowego Lamborghini Urus była to dla nas ogromna przyjemność. Dziękujemy naszemu Klientowi za zaufanie.

Zakres Prac:
– Zabezpieczenie Lakieru – Bezbarwna Folia Ochronna – Xpel Ultimate Plus
– Zabezpieczenie Tapicerki Skórzanej – Ceramic Pro Leather
– Zabezpieczenie Alcantary – Ceramic Pro Textile
– Zabezpieczenie Felg – Ceramic Pro 9H
– Zabezpieczenie Szyb – Ceramic Pro Rain

Zamów kontakt z ekspertem

  Obserwuj nas na instagramie @wellnesscar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!

  © 2022 Wellness Car. All rights reserved. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna

  Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.
  Prezentowana oferta produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.