O firmie

Od marzenia do filozofii doskonałości

Kto bardziej zasługuje na luksus niż Twój samochód?

Marzenie o założeniu własnego studia detailingu towarzyszyło mi od bardzo dawna.
Postanowiłem jednak, że nie otworzę swojego salonu, dopóki nie będę w stanie zapewnić najwyższej jakości usług nawet najbardziej wymagającym klientom.

Odwiedzałem największe salony detailingowe w Polsce i na świecie oraz kończyłem kolejne wymagające szkolenia - pragnąłem uczyć się od najlepszych, a przy tym mieć możliwość pracy przy samochodach.


Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm na każdym kroku

Przed rozpoczęciem pracy rozmawiamy o Twoich potrzebach i omawiamy najskuteczniejsze rozwiązania.

Nowoczesne technologie

Zabezpieczamy auta m. in. poprzez oklejanie ich najwyżej jakości foliami bezbarwnymi o właściwościach samoregenerujących. Używamy również powłok ceramicznych topowej marki Nanoshine Ceramic Pro – naszego autoryzowanego partnera.

Jakość, a nie ilość

Stawiamy na długoletnią współpracą z klientami indywidualnymi, nie obsługujemy salonów samochodowych.

Otwartość na różne potrzeby

Oferujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i kompleksowe pakiety. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy są jednocześnie miłośnikami motoryzacji. Każdy projekt osobiście nadzoruje właściciel Wellness Car.


Narodziny Wellness Car

W 2012 roku nareszcie nadszedł czas na realizację mego śmiałego marzenia. Powstało Wellness Car – początkowo niewielki salon na Warszawskim Targówku. Szybko dołączyli do mnie kolejni miłośnicy motoryzacji.

Naszą inspiracją była japońska filozofia mistrzów rzemiosła Takumi. Zgodnie z jej założeniami postanowiliśmy starannie dbać o każdy detal i nieustanne udoskonalać swoje umiejętności celem osiągnięcia doskonałości. Wierzymy, tak jak Takumi, że dojście do perfekcji jest jak najbardziej możliwe.

Starania zespołu szybko zaczęły przynosić niezwykle satysfakcjonujące efekty. Już w 2016 r. w miejsce starego garażu wybudowaliśmy nowoczesny salon detailingu z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Coraz więcej właścicieli pojazdów zaczęło odwiedzać Wellness Car i obiecywać, że wrócą ponownie.

Działamy już od 7 lat

Dzisiaj Wellness Car to unikatowy zespół ludzi czerpiących radość z pracy nad każdym pojazdem.

W naszej galerii możesz obejrzeć przeprowadzone przez nas metamorfozy aut. Odwiedź nas osobiście w Warszawie i przekonaj się, jak możemy odmienić Twój samochód.


Poznaj nasz zespół

Arkadiusz - Wellness Car

Arkadiusz

Właściciel Wellness Car

Jako właściciel pracuję przy każdym projekcie, który wykonujemy w Wellness Car. Specjalizuję się w renowacji lakieru, procesach zabezpieczenia aut, detailingu wnętrz oraz skrupulatnej kosmetyce każdego detalu w powierzonych nam autach. Wykonuję również fotografie przedstawiające przebieg prac i ich efekty końcowe. Wellness Car pozwala mi łączyć pasję z pracą. To właśnie tutaj moje marzenie z dzieciństwa jest realizowane każdego dnia.

Jakub - Wellness Car

Jakub

Kierownik Studia Wellness Car

Wybitny specjalista w branży detailingu, jest bezbłędny w aplikacji bezbarwnych folii ochronnych. Pomimo młodego wieku Kuba posiada ogromne doświadczenie - kilka lat temu prowadził własną firmę detailingową, a ponadto przez długi okres pracował w dużych salonach w Polsce. W Wellness Car zaczynał na stanowisku Młodszy Detailer. Po kilku latach nienagannej pracy został Kierownikiem naszego studia, z którym obecnie wykonuję najtrudniejsze projekty detailingowe.

Marcin - Wellness Car

Marcin

Pomocnik Detailera

Najmłodszy członek naszego zespołu, oprócz pasji do motoryzacji cechuje go niezwykła precyzja oraz staranność. Marcin pracuje na stanowisku Młodszy Detailer. Ma za sobą już kilka lat doświadczenia w branży, ale nadal pragnie nieustannie się rozwijać.


Jak pracujemy nad Twoim samochodem w Wellness Car?

Obejrzyj specjalnie przygotowany film, aby się przekonać.


Odbiór nowego auta z salonu

Sprawdź jak możemy zająć się Twoim nowym autem.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.