O firmie

Od marzenia do filozofii doskonałości

Kto bardziej zasługuje na luksus niż Twój samochód?

Marzenie o założeniu własnego studia detailingu towarzyszyło mi od bardzo dawna.
Postanowiłem jednak, że nie otworzę swojego salonu, dopóki nie będę w stanie zapewnić najwyższej jakości usług nawet najbardziej wymagającym klientom.

Odwiedzałem największe salony detailingowe w Polsce i na świecie oraz kończyłem kolejne wymagające szkolenia - pragnąłem uczyć się od najlepszych, a przy tym mieć możliwość pracy przy samochodach.


Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm na każdym kroku

Przed rozpoczęciem pracy rozmawiamy o Twoich potrzebach i omawiamy najskuteczniejsze rozwiązania.

Nowoczesne technologie

Zabezpieczamy auta m. in. poprzez oklejanie ich najwyżej jakości foliami bezbarwnymi o właściwościach samoregenerujących. Używamy również powłok ceramicznych topowej marki Nanoshine Ceramic Pro – naszego autoryzowanego partnera.

Jakość, a nie ilość

Stawiamy na długoletnią współpracą z klientami indywidualnymi, nie obsługujemy salonów samochodowych.

Otwartość na różne potrzeby

Oferujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i kompleksowe pakiety. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy są jednocześnie miłośnikami motoryzacji. Każdy projekt osobiście nadzoruje właściciel Wellness Car.


Narodziny Wellness Car

W 2012 roku nareszcie nadszedł czas na realizację mego śmiałego marzenia. Powstało Wellness Car – początkowo niewielki salon na Warszawskim Targówku. Szybko dołączyli do mnie kolejni miłośnicy motoryzacji.

Naszą inspiracją była japońska filozofia mistrzów rzemiosła Takumi. Zgodnie z jej założeniami postanowiliśmy starannie dbać o każdy detal i nieustanne udoskonalać swoje umiejętności celem osiągnięcia doskonałości. Wierzymy, tak jak Takumi, że dojście do perfekcji jest jak najbardziej możliwe.

Starania zespołu szybko zaczęły przynosić niezwykle satysfakcjonujące efekty. Już w 2016 r. w miejsce starego garażu wybudowaliśmy nowoczesny salon detailingu z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Coraz więcej właścicieli pojazdów zaczęło odwiedzać Wellness Car i obiecywać, że wrócą ponownie.

Działamy już od 8 lat

Dzisiaj Wellness Car to unikatowy zespół ludzi czerpiących radość z pracy nad każdym pojazdem.

W naszej galerii możesz obejrzeć przeprowadzone przez nas metamorfozy aut. Odwiedź nas osobiście w Warszawie i przekonaj się, jak możemy odmienić Twój samochód.


Poznaj nasz zespół

Arkadiusz - Wellness Car

Arkadiusz

Właściciel Wellness Car

Jako właściciel pracuję przy każdym projekcie, który wykonujemy w Wellness Car. Specjalizuję się w renowacji lakieru, procesach zabezpieczenia aut, detailingu wnętrz oraz skrupulatnej kosmetyce każdego detalu w powierzonych nam autach. Wykonuję również fotografie przedstawiające przebieg prac i ich efekty końcowe. Wellness Car pozwala mi łączyć pasję z pracą. To właśnie tutaj moje marzenie z dzieciństwa jest realizowane każdego dnia.

Jakub - Wellness Car

Jakub

Kierownik Studia Wellness Car

Wybitny specjalista w branży detailingu, jest bezbłędny w aplikacji bezbarwnych folii ochronnych. Pomimo młodego wieku Kuba posiada ogromne doświadczenie - kilka lat temu prowadził własną firmę detailingową, a ponadto przez długi okres pracował w dużych salonach w Polsce. W Wellness Car zaczynał na stanowisku Młodszy Detailer. Po kilku latach nienagannej pracy został Kierownikiem naszego studia, z którym obecnie wykonuję najtrudniejsze projekty detailingowe.


Jak pracujemy nad Twoim samochodem w Wellness Car?

Obejrzyj specjalnie przygotowany film, aby się przekonać.


Odbiór nowego auta z salonu

Sprawdź jak możemy zająć się Twoim nowym autem.


Wywiad z właścicielem Wellness Car

Przekonaj się dlaczego warto powierzyć nam Twoje auto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.