Galeria Skoda Superb

Pytacie często, czy zabezpieczamy tylko auta premium oraz kiedy najlepiej zabezpieczyć auto. Na takie pytania jest tylko jedna odpowiedź: zajmujemy się wszystkimi Waszymi samochodami, a im szybciej rozpoczniecie ich regularną pielęgnację, tym lepiej.
Co powiecie na taką wersję Skody superb? Nowa Skoda przyjechała do nas kilka chwil po wyjeździe z salonu. Właściciel Skody chciał zabezpieczyć lakier przed uszkodzeniami i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Mieliśmy tylko jedno rozwiązanie warte rozważenia: Pakiet Ceramic Pro Strong 9H. Najlepsze, najbardziej wytrzymałe i niezawodne. Takie zabezpieczenie to gwarancja, że lakier będzie wyglądał perfekcyjnie Jak widzicie, dla różnych aut proponujemy różne zabiegi. W końcu każdy oczekuje czegoś innego, prawda? W Wellness Car znajdziemy rozwiązanie, które możemy dostosować do potrzeb każdego z Was.

Zakres prac:

Powłoka ceramiczna
• Lakier - Ceramic Pro Strong 9H>
• Felgi - Ceramic Pro STRONG 9H>
• Skóry - Ceramic Pro Leather>
• Szyby - Ceramic Pro Rain>
• Plastiki - Ceramic Pro Plastic>
• Materiały - Ceramic Pro Textile >

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.