Galeria Mercedes S63 AMG

Powstał symbol nowoczesnego luksusu - Mercedes AMG S 63. Moc 612 KM, moment obrotowy 900 NM, przyspieszenie od 0-100 km/h 3,5s. Każde spojrzenie na Mercedesa S 63 to prawdziwe doznanie luksusu. Mercedes S 63 to wymarzony samochód dla każdego, kto pasjonuje się sportowymi osiągami w luksusowym wydaniu. Auto trafiło do nas z przebiegiem ok. 77 000 km, a w 2017r. jako nowe w jednym z salonów Mercedesa zostało zabezpieczone bezbarwnymi foliami ochronnymi w wersji full front + powłoką ceramiczną. Powłoki ceramicznej po 2 latach użytkowania auta nie było już na lakierze, niestety Klient nie wiedział jaka powłoka została nałożona ponieważ nie dostał żadnych certyfikatów. Dlatego wykonaliśmy pełną korektę lakieru + zabezpieczenie pakietem powłok Ceramic Pro 9H.

Bezbarwne folię ochronne były w niezłej kondycji po przejechaniu 77 000 km, natomiast przy następnej wizycie Klient decyduje się również na wymianę folii aby auto znów wyglądało jak nowe. W środku auto wykonaliśmy pełny detailing wnętrza wraz z zapieczeniem wszystkich elementów skórzanych powłoką Ceramic Pro Leather.

Drobna stylizacja z zewnątrz czyli wymiana bezbarwnej folii ochronnej na reflektorach na nasz najnowszy produkt folia PPF w wersji przyciemniającej, nadała tej sportowej limuzynie jeszcze większego charakteru. Zakres prac Mercedes S63 AMG :

Przygotowanie auta :
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
Dekontaminacja lakieru
Korekta lakieru
Detailing wnętrza

Zabezpieczenie :
- Powłoka ceramiczna Ceramic Pro
- lakier - Ceramic Pro STRONG 9H
- felgi - Ceramic Pro STRONG 9H
- skóry - Ceramic Pro Leather
- materiał - Ceramic Pro Textile
- szyby Ceramic Pro Rain

Bezbarwne folie ochronne :
Reflektory w wersji BLACK

Transport auta :
- Door to Door

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.