Galeria Mercedes S Coupe

Mercedes S Coupe, czyli flagowe coupe Mercedesa jest jednym z najładniejszych, najbardziej komfortowych i zaawansowanych technicznie aut w tym luksusowym segmencie.

Dwudrzwiowe auto wyróżnia się piękną linią nadwozia, przykuwającą uwagę nowoczesnością i elegancją. Mimo ponad 5 m długości i ponad 2 ton masy nie ma w nim śladu ociężałości, a finezyjnie poprowadzona linia dachu i boczne przetłoczenia potęgują wrażenie mocy drzemiącej w Mercedesie S Coupe.

Mercedes S Coupe trafił do nas po 2 latach od odebrania auta z salonu.
Biały perłowy lakier wymagał pełnej renowacji lakieru, pełen pakiet detailingu wykonaliśmy również we wnętrzu które zostało skonfigurowane w jasnej kolorystyce - o taką konfigurację trzeba szczególnie regularnie dbać.

Po 3 dniach Detailingu auto znów wygląda jak po wyjeździe z salonu, do tego oczywiście zabezpieczyliśmy wszystkie elementy powłokami Ceramic Pro w wersji Titanium.

Zakres prac Mercedes S Coupe :
Przygotowanie auta :
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
- Dekontaminacja lakieru
- Pełna Korekta lakieru
- Detailing wnętrza
- Renowacja skór

Zabezpieczenie :
- powłoka ceramiczna Ceramic Pro:
- lakier - Ceramic Pro STRONG 9H Titanium
- felgi - Ceramic Pro STRONG 9H Titanium
- skóry - Ceramic Pro Leather
- materiały - Ceramic Pro Textile
- szyby Ceramic Pro Rain

W Clubie Wellness Car witamy, kolejne wyjątkowe auto, którym będziemy mieli przyjemność zajmować się przez kolejne lata…

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.