Galeria Maserati Grancabrio

Każde auto, które trafia do naszego studia, traktujemy jak dzieło sztuki, w tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was fotorelację z pracy nad Maserati Grancabrio. To luksusowy samochód sportowy produkowany przez włoską markę. Auto zachwyciło nas doskonałym wykończeniem, dołożyliśmy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom naszego klienta. Optymalną i skuteczną metodą zabezpieczenia lakieru jest połączenie powłoki ceramicznej i folii ochronnej, w takim zestawieniu auto zyskuje maksymalną barierę dla wszelkich uszkodzeń chemicznych i mechanicznych. Przyznajemy, że mieliśmy dużo pracy ale takie grube projekty lubimy najbardziej.

Zakres prac:

✔️ Aplikacja bezbarwnej folii ochronnej Premium Shield zderzak przedni, błotniki, maskę, lusterka, słupki A, fragmentu dachu, reflektory, wnęki klamek, progi wewnętrzne, próg bagażowy tylnego zderzaka
✔️ Zabezpieczenie dachu Cabrio
✔️ Zabezpieczenie lakieru - Ceramic Pro STRONG 9H
✔️ Zabezpieczenie felg - Ceramic Pro STRONG 9H
✔️ Zabezpieczenie tapicerki skórzanej - Ceramic Pro Leather
✔️Zabezpieczenie szyb - Ceramic Pro Rain
✔️Zabezpieczenie materiałów - Ceramic Pro Textile
✔️Zabezpieczenie plastików - Ceramic Pro Plasti
✔️ Pełna renowacja lakieru

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.