Galeria Lexus UX

Lexus UX to nowy miejski crossover, który rzuca wyzwanie wszystkiemu, co było. UX jest dostępny w wersjach z napędem benzynowym i hybrydowym. Twórcy zupełnie nowego Lexusa UX dowiedli, że można zaprojektować crossovera według zupełnie nowych zasad. Wnętrze budzi nie mniejsze emocje, a jego koncepcja stylistyczna — inspirowana tradycyjnymi japońskimi werandami „engawa” — zaciera granice między tym, co wewnątrz, a tym, co wokół. Otwarte, a zarazem bezpieczne środowisko kabiny Lexusa UX uwzględnia potrzeby kierowcy i sprawia, że każdy poczuje się jak w domu.

Z naszym stałym Klientem odebraliśmy wspólnie auto w Warszawskim salonie Lexus Puławska. Decyzja o wyborze pakietu zabezpieczenia zapadła kilka miesięcy przed odbiorem auta z salon i oczywiście był to pakiet Gold, tym samym już kolejne auto naszego Klienta będzie zabezpieczone w systemie powłok ceramicznych oraz bezbarwnych folii ochronnych.

Po przeprowadzeniu inspekcji lakieru, wnętrza, oraz wszystkich elementów auta przetransportowaliśmy auto bezpośrednio do studia Wellness Car.
Zakres Prac Lexus UX

Przygotowanie auta :
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
Dekontaminacja lakieru
Podstawowa korekta lakieru

Zabezpieczenie :
- Powłoka ceramiczna Ceramic Pro
- lakier - Ceramic Pro STRONG 9H
- felgi - Ceramic Pro STRONG 9H
- skóry - Ceramic Pro Leather
- plastiki - Ceramic Pro Plastic
- szyby Ceramic Pro Rain
Bezbarwne folie ochronne :
zderzak przedni
reflektory
maska
błotniki
lusterka
słupki A
fragment dachu
słupki B Piano Black
wnęki klamek
próg bagażowy tylnego zderzaka
progi wewnętrzne

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.