Galeria Lamborghini Huracan EVO

Lamborghini Huracan EVO napędza 5,2-litrowy silnik wolnossący V10, który w tym wydaniu generuje aż 640 KM przy 8000 obr./min i 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jego waga wynosi zaledwie 1422 kg.

Sprint od 0 do 100 km/h zajmuje 2,9 sekundy, a do 200 – 9 sekund.

Lamborghini ma na celu doprowadzenie do osiągnięcia najwyższego poziomu technologii super sportowych samochodów i emocji z jazdy. To jest istota najnowszego Huracana EVO. Wykorzystuje on niezwykłe możliwości Huracana Performante i łączy w sobie nowoczesne rozwiązania umilające codzienną eksploatację.

Auto zostało do nas dostarczone z salonu Lamborghini Warszawa, na krytej lawecie, dzięki temu uniknęliśmy jakichkolwiek defektów lakieru podczas pokonywania pierwszych kilometrów tego super sportowego auta.

Zakres prac, ustaliliśmy z naszym Klientem już kilka tygodni przed dostarczeniem do nas auta i wybór padł na najpopularniejszy u nas pakiet GOLD czyli połączenie powłok ceramicznych i bezbarwnych folii ochronnych.

Zakres prac Lamborghini Huracan Evo:

Przygotowanie auta :
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
- Dekontaminacja lakieru
- Korekta lakieru

Zabezpieczenie :
- Powłoka ceramiczna Ceramic Pro:
- lakier - Ceramic Pro STRONG 9H
- felgi - Ceramic Pro STRONG 9H
- skóry - Ceramic Pro Leather
- szyby Ceramic Pro Rain

Bezbarwne folie ochronne :
- zderzak przedni
- reflektory
- maska
- błotniki
- lusterka
- słupki A
- klamki
- progi wewnętrzne

Lamborghini Huracan Evo z wypożyczalni Just Cars Club Możesz również wypożyczyć jako auto zastępcze podczas gdy my zajmiemy się Twoim.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.