Galeria Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S – kolejny supersamochód, który mieliśmy przyjemność zabezpieczyć prosto z salonu Lamborghini Warszawa. Lamborghini Aventador S tak jak wersja LP 700-4, nadal ma napęd 4x4, ale moc zwiększono do 740 KM, a poza tym dodano układ czterech skrętnych kół. Po liftingu 12-cylindrowy widlasty silnik ma o 40 KM więcej, a „setkę” uzyskuje się po 2,9s. Prędkość maksymalna to 350 km/h.

Przed rozpoczęciem prac na życzenie Klienta wykonaliśmy oględziny auta w salonie Lamborghini Warszawa, po których mogliśmy ocenić stan lakieru, zweryfikować wszelkie defekty / usterki ,a następnie na tej podstawie przygotować odpowiedni system kosmetyki auta oraz kosztorys prac.

Ponieważ do każdego auta naszego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, proces przygotowania oferty, objaśnienia zakresu prac i finalnie opracowanie systemu pielęgnacji na kilka kolejnych lat jest dla nas priorytetem.

W Clubie Wellness Car witamy, kolejne wyjątkowe auto, którym będziemy mieli przyjemność zajmować się przez kolejne lata…
Zakres prac Lamborghini Aventador S:
Przygotowanie auta:
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
- Dekontaminacja lakieru
- Korekta lakieru - Pełna korekta lakieru (usunięcie zmatowień, hologramów, kulistych zarysowań tzw. swirle).
- Renowacja fotela kierowcy

Zabezpieczenie :
- Powłoka ceramiczna Ceramic Pro:
- Felgi - Ceramic Pro STRONG 9H
- Zaciski hamulcowe - Ceramic Pro STRONG 9H
- Skóry - Ceramic Pro Leather
- Alcantara - Ceramic Pro Textile
- Szyby Ceramic Pro Rain

Bezbarwne folie ochronne ( Pakiet Platinium - zabezpieczenie całego auta ):
- zderzak przedni
- zderzak tyl.
- reflektory
- maska
- dach
- błotniki przód
- błotniki tył
- lusterka
- słupki A
- klamki
- progi wewnętrzne
- progi zewnętrze

Auto zostało do nas dostarczone z salonu Lamborghini Warszawa, na krytej lawecie, dzięki temu uniknęliśmy jakichkolwiek defektów lakieru podczas pokonywania pierwszych kilometrów tego super sportowego auta. Po wykonaniu zabezpieczenia auta, transport Lamborghini również został zrealizowany krytą lawetą przez profesjonalną firmę z którą rozpoczęliśmy współpracę. Obecnie transport auta door-to-door po naszych zabiegach auto detailingu jest dostępny na terenie całej Polski.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu prac Detailingu, a także do obejrzenia przy pysznej kawie w poczekalni naszego studia materiału video z przebiegu realizacji tego wyjątkowego projektu.
Będzie to również okazja do rozmów na temat odpowiedniego zabezpieczenia Państwa nowego auta…

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.