Galeria BMW M4

Chcesz, żeby Twoje auto zawsze wyglądało perfekcyjnie? Kluczem do sukcesu jest systematyczna pielęgnacja. Bez niej nawet najlepsze zabiegi nie uchronią lakieru przed uszkodzeniami i przebarwieniami.
BMW M4 to przykład na to, że nasz Pakiet Podstawowy może zdziałać cuda. Auto przyjechało do nas z Anglii. Właściciel – prawdziwy maniak motoryzacyjny, nie ukrywa, że M4 to jego oczko w głowie. Dla nas było to podwójne wyzwanie: musieliśmy nie tylko wykonać jak najlepiej naszą pracę, lecz także musieliśmy spełnić oczekiwania wymagającego właściciela, który widzi wszystko jak pod mikroskopem.
Jak sami widzicie BMW M4 prezentuje się doskonale! Właściciel tego cuda był sam w szoku, że nie ma się do czego doczepić. Jak sam powiedział, na pewno przyjedzie do nas na kolejne zabiegi, a to jest największa możliwa rekomendacja.
Możemy tylko powiedzieć, że kolejny raz dobrze wykonaliśmy swoją robotę.

Zakres prac:

• Detailingowe mycie auta
• Dekontaminacja lakieru
• Odświeżenie lakieru – 1-etpowa korekta
• Maszynowe nałożenie cleanera pod wosk
• Aplikacja wosku Zymol

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.