Wellness Car Club

W Wellness Car szczególnie cenimy sobie stałą współpracę oraz klientów, którzy podchodzą do samochodów tak, jak my. A dla nas samochody to niemalże dzieła sztuki i tak też się z nimi obchodzimy. Właśnie dla takich ludzi stworzyliśmy Klub Wellness Car.

Po dołączeniu do Klubu obejmujemy Twoje auto specjalnym, autorskim programem pielęgnacji i odtąd traktujemy je, jak prawdziwy diament. Jeśli kupujesz nowy samochód, odbierzemy go wspólnie w salonie, szczegółowo sprawdzimy jego stan i bezpiecznie przetransportujemy pojazd do mojego studia. Wtedy zaczyna się cała zabawa… a raczej solidna praca, aż do momentu, gdy Twoje auto będzie wyglądało absolutnie perfekcyjnie.

Oto korzyści z członkostwa w Klubie Wellness Car:

Złota Karta Stałego Klienta

Odbiór i oględziny stanu auta w salonie wraz z właścicielem

Stała opłata abonamentowa do wykorzystania przez okres 3, 6 lub 12 miesięcy

Transport pojazdu door-to-door

Stała opieka nad autem, wysyłki powiadomień o terminie następnych wizyt i przeglądów

Wycena Pakietu / abonamentu indywidualnie dopasowana do danego auta i potrzeb właściciela

W ramach członkostwa odpowiednio zabezpieczamy Twoje auto, a co najważniejsze, regularnie dbamy o jego stan, tak abyś cieszył się perfekcyjnym wyglądem swojego samochodu przez cały okres jego użytkowania. W usłudze door-to-door odbieramy Twoje auto od Ciebie, a po wykonanej usłudze odwozimy je pod Twoje drzwi lub we wskazane miejsce. Co ważne, obsługujemy auta w całym kraju!

Jeśli masz takie życzenie, możemy też przyjechać do Ciebie i odpowiednio wyszkolić Twojego pracownika, aby poznał proces bezpiecznego detailingowego mycia auta. Wtedy wystarczy, że będziemy widywać się regularnie już tylko na okresowych przeglądach.

Stworzyliśmy Klub Wellness Car z myślą o prawdziwych perfekcjonistach i pasjonatach samochodów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższą możliwą jakość usług, terminowość i uczciwość. Zapraszamy!

Liczba klubowiczów ograniczona, dołącz do Klubu już teraz!

Poznaj klub Wellness Car

Przekonaj się dlaczego warto dołączyć do naszego prestiżowego klubu

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.