Woskowanie - zabezpieczenie lakieru

Dzięki woskowaniu Twój samochód jest znacznie bardziej odporny na różnego typu zabrudzenia, lakier wyraźnie błyszczy, a jego kolor jest bardziej intensywny

Woskowanie to jedna z najbardziej popularnych metod zabezpieczania lakieru. Odpowiednio dobrany wosk tworzy warstwę ochronną, ale także podbija kolor i blask lakieru. Co więcej, wosk posiada właściwości hydrofobowe, a zatem odpycha cząsteczki wody, co sprawia, że zabrudzenia nie gromadzą się na karoserii. Stosowanie wosku chroni auto przed zabrudzeniami, promieniami UV, kwaśnym deszczem czy solą drogową. Kluczem do uzyskania pożądanego efektu jest jednak odpowiednie dobranie kosmetyków i staranne przygotowanie pojazdu do woskowania lakieru.

Detailingowy zabieg woskowania auta składa się z następujących kroków:

Odtłuszczanie lakieru

Dobranie właściwych kosmetyków do danego rodzaju lakieru

Maszynowe nałożenie podkładu (cleanera)

Ręczne nałożenie wosku premium

Końcowa inspekcja lakieru po ośmiu godzinach od nałożenia wosku

Efekt woskowania utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy.

* Przed przystąpieniem do woskowania auta zalecamy wykonanie korekty lakieru lub skorzystanie z pakietu mycia detailingowego z dokładną dekontaminacją lakieru.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.