Kosmetyka aut warszawa - pakiet wnętrze

Plamy na tapicerce i zmatowienia na elementach wewnątrz samochodu bardzo często okazują się pozornie niemożliwe do usunięcia. Mimo regularnego prania nie jesteśmy w stanie przywrócić wszystkim elementom wyposażenia ich fabrycznego wyglądu, ponieważ w warunkach domowych nie posiadamy odpowiednich narzędzi i kosmetyków. Sprawę utrudnia również fakt, iż w nowoczesnych samochodach występują zarówno elementy skórzane, chromowane, tapicerowane, plastikowe jak i inne, wykonane z wielu, różnych materiałów. To z kolei sprawia, że chcąc utrzymać czyste wnętrze pojazdu, musimy zaopatrzyć się w cały szereg odpowiednich preparatów.

W jaki sposób możemy je odpowiednio zabezpieczyć?

Kompleksowy detailing wnętrza to nie tylko standardowe pranie i czyszczenie. Jest to dokładna praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia wnętrza samochodu, wyczyszczenie go oraz odpowiednia konserwacja.

Staranne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń oraz przywrócenie poszczególnym elementom ich pierwotnego wyglądu to długa i ciężka praca, której efekty potrafią jednak zaskoczyć każdego.

W Wellness Car wiemy jak zadbać o wnętrze auta, aby nie tylko dokładnie je wyczyścić, lecz także zabezpieczyć je przed zniszczeniem i uszkodzeniami. Jesteśmy partnerem firmy Glipton – producenta luksusowych kosmetyków do skór, a także autoryzowanym partnerem firmy Nanoshine Ceramic Pro, która oferuje dedykowane powłoki ceramiczne do zabezpieczenia wnętrz.

Pakiet wnętrze to kompleksowa usługa, której wykonanie zajmuje od jednego do dwóch dni. W skład pakietu wchodzą następujące usługi:

Ekspertyza i dobór najbardziej odpowiednich kosmetyków

Dokładne odkurzenie, czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Oczyszczanie za pomocą sprężonego powietrza

Czyszczenie wszystkich elementów znajdujących się we wnętrzu pojazdu

Usuwanie plam i pranie tapicerki

Mycie szyb od wewnątrz

Końcowa inspekcja i wykonanie poprawek

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej:

Ekspertyza stanu skóry

Dobór właściwych kosmetyków i czyszczenie tapicerki skórzanej

Konserwacja skóry

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.