Kosmetyka aut warszawa - pakiet nowe auto

Najpierw przez wiele dni wybierasz najlepszą konfigurację wyposażenia samochodu, a następnie oczekujesz na możliwość odbioru wymarzonego samochodu. Wreszcie zakup nowego auta staje się faktem, a Ty wyjeżdżasz nim prosto z salonu. Niestety, bardzo często już po kilku tygodniach auto traci swój pierwotny blask, a mycie w myjni bezdotykowej nie pomaga w utrzymaniu początkowego wyglądu. Co więcej, fabrycznie lakier nie jest zabezpieczony odpowiednimi powłokami, które ochronią go przed uszkodzeniami.

Aby uniknąć takiej sytuacji, warto wcześniej pomyśleć, w jaki sposób zabezpieczysz wygląd auta, aby przez długi czas cieszyć się blaskiem fabrycznego lakieru.

W Wellness Car stworzyliśmy pakiet Nowe Auto dla samochodów, które jeszcze nie zostały odebrane z salonu lub niedawno opuściły salon. Dzięki niemu Twój nowy pojazd jeszcze długo będzie wyglądał, jak gdyby dopiero wyjechał z fabryki. W ramach tej usługi wykonujemy:

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Ceramic Pro Strong 9H lub Ceramic Pro Light

Zabezpieczenie Bezbarwnymi foliami ochronnymi

Zabezpieczenie skór oraz tapicerki materiałowej

Zabezpieczenie tworzyw winylowych

Zabezpieczenie szyb

Zabezpieczenie felg

Zabezpieczenie elementów chromowanych

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.