Galeria Rolls Royce Ghost

Właścicielowi tego auta zależało na efekcie WOW, dlatego wybrał nasze studio, abyśmy mogli zadbać o jego wyjątkowy pojazd. 😎
Dlaczego Rolls Royce jest wyjątkowy? Każdy jest budowany ręcznie i na indywidualne zamówienie, a jego wyposażenie może obejmować właściwie wszystko, co przyjdzie klientowi do głowy. Linie auta są bardzo eleganckie i subtelne, z przodu wyróżnia się potężny grill oraz wąskie reflektory. Przyznajemy, że byliśmy pod wrażeniem gdy tylko auto wjechało do naszego studia, wiedzieliśmy, że przed nami dużo pracy i jak zawsze musimy dać z siebie wszystko, aby spełnić wymagania naszego klienta.
Takie cacko jak Rolls Royce Ghost potrzebowało konkretnego zabezpieczenia, postawiliśmy na niezawodną powłokę ceramiczną Ceramic Pro STRONG 9H. Auto z 2015r. charakteryzuje się dużymi gabarytami, przed zaaplikowaniem powłoki zadbaliśmy o odpowiednie przygotowanie lakieru oraz wnętrza auta. RR został kompleksowo zabezpieczony z zewnątrz, jak i wewnątrz. Przekazaliśmy już auto w ręce właściciela i co najważniejsze spełniliśmy jego oczekiwania. Projekt był dla nas ogromnym wyzwaniem, ale takie misje lubimy najbardziej. Pasja, doświadczenie oraz najlepsze kosmetyki sprawiły, że efekt końcowy jest tak spektakularny.

Zakres prac:

• Pełna korekta/ renowacja lakieru
• Detailing wnętrza
• Zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie felg Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie tapicerki skórzanej Ceramic Pro Leather
• Zabezpieczenie szyb Ceramic Pro Rain
• Zabezpieczenie materiałów Ceramic Pro Textile

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.