Galeria Porsche 911 GT3 RS

Wersja GT3 RS to jedno z najbardziej emocjonujących Porsche 911, jakie ciągle jeszcze można kupić. Wolnossący silnik to jednostka z dawnych czasów, bez żadnej turbiny – tu liczy się moc i doznania, jakie towarzyszą wysokim obrotom. Model 911 GT3 RS z wolnossącym bokserem o pojemności 4 litrów, piekielna maszyna o mocy 520 KM przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 312 km/h.

W aucie które mieliśmy przyjemność zabezpieczać dodatkowo występuje pakiet "Weissach", który pozwala obniżyć masę własną wyścigówki poprzez zamontowanie elementów nadwozia z włókna węglowego, a także pakiet Clubsport, który zawiera 6-punktowe pasy bezpieczeństwa, gaśnicę i aluminiową klatkę bezpieczeństwa. W drzwiach zamiast klamek zamontowano nylonowe paski, a boczki drzwi i fotele wykonano również z włókna węglowego.

Porsche 911 GT3 RS tym razem trafiło do nas prosto z salon z wykonanym już zabezpieczeniem bezbarwną folią ochronną w wersji full front. Jednak dla nas i dla naszego Klienta było to zdecydowanie za mało…

Wykonaliśmy pełne zabezpieczenie ceramiczne auta Ceramic Pro z zewnątrz oraz wewnątrz, a także zabezpieczyliśmy bezbarwną folię ochronną powłoką ceramiczną tak aby łatwiej utrzymać ją w perfekcyjnym stanie na długie lata.

Zakres prac Porsche 911 GT3 RS:
Przygotowanie auta :
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
- Dekontaminacja lakieru
- Podstawowa Korekta lakieru

Zabezpieczenie :
- powłoka ceramiczna Ceramic Pro:
- lakier - Ceramic Pro STRONG 9H
- elementy zabezpieczone folią - powłoka Ceramic Pro Top Coat
- felgi - Ceramic Pro STRONG 9H
- zaciski hamulcowe Ceramic Pro STRONG 9H
- skóry - Ceramic Pro Leather
- alcantara - Ceramic Pro Textile
- szyby Ceramic Pro Rain

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.