Galeria MERCEDES SLS AMG - kosmetyka auto detailing Warszawa

Chciałbym Państwo zaprezentować foto relację z prac nad Mercedesem SLS w wersji AMG. To wyjątkowe Auto które znamy z Formuły 1 jako samochód bezpieczeństwa, o którym można było by zapisać wiele stron… Podczas 2 dniowej pracy m.in. wykonałem: · Wielo etapowe mycie detailingowe auta · Renowacja tylnich lamp · Zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową · Pełny detailing wnętrza wraz z zabezpieczeniem wszystkich elementów ekskluzywnymi kosmetykami. Proszę zwrócić uwagę na lakier w SLS-ie -Jest to oryginalny matowy (bez połysku) lakier. Coraz częściej producenci aut segmentu „Premium” m.in. Lamborghini, BMW, Ferrari mają w swojej ofercie auta właśnie w lakierze matowym. Pielęgnacja takiego lakieru nie jest trudna (pod warunkiem przestrzegania pewnych zasad), natomiast bardzo różni się od tradycyjnych lakierów. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jeśli chodzi o matowe lakiery jest to, że nie można z nich usunąć rys, kolistych zarysowań oraz innych niedoskonałości powierzchni, tak jak można to robić w przypadku tradycyjnych błyszczących lakierów. Jeśli użyjemy pasty polerskiej, wosku, czy jakichkolwiek środków zawierających substancje ścierne/czyszczące – możemy nie odwracalnie zmienić wygląd matowego lakieru uszkadzając go. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja i nie dopuszczenie do powstania mikrorys, wżerów itp. Proszę zauważyć oglądając zdjęcia jak myte jest auto: · System 2 wiader z separatorami brudu które oddzielają drobinki piasku od szamponu którym myte jest auto – dzięki temu unikamy porysowania auta siecią mikrorys. · Mycie szamponem o bezpiecznym ph odpowiednim dla lakierów matowych. · Mycie auta delikatną rękawicą wykonaną z naturalnej owczej wełny merynos · Osuszanie delikatnym ręcznikiem wykonanym z wysokiej jakości mikrofibry · Przy myciu mam na sobie fartuch ochronny wykonany z delikatnej mikrofibry – wszystko po to aby nie uszkodzić suwakiem/guzikiem lakieru! W skrócie te 5 zasad to podstawa jeśli chodzi o bezpieczne mycie lakierów matowych. Zapraszam do obejrzenia fotografii z kosmetyki Mercedesa SLS w wersji AMG. Wszystkie zdjęcia można powiększyć klikając w nie.

W Wellness Car Warszawa oferujemy usługi kosmetyki - auto detailingu na najwyższym światowym poziomie. Oferta skierowana jest szczególnie dla aut klasy Premium.


Zapraszamy właścicieli nowych aut do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dostosowanych do oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa auto dzięki kosmetyce w Wellness Car może uzyskać wygląd wystawowy i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakieru w tym woskami lub ceramiką zapewniającą wieloletnią ochronę.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.