Galeria Mercedes E63 AMG

Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia foto relacji z przebiegu prac Auto Detailingu nad najnowszym Mercedesem E63 AMG. Ten model AMG zachwyca swoją nową, prekursorską stylizacją AMG. To wyjątkowy samochód, z każdej strony bezkompromisowo nastawiony na wysokie osiągi, fascynujący perfekcyjnie do siebie dopasowanymi, innowacyjnymi elementami stylizacji. 5,5-litrowy silnik V8 AMG bi-turbo o zwiększonej mocy 430 kW, osiągający maksymalny moment obrotowy 720 Nm – te dane mówią same za siebie… Ogromna moc połączona z niesamowitym komfortem oraz perfekcją wykończenia każdego elementu auta.

Dla tak wyjątkowego auta oczywiście przygotowaliśmy maksymalny pakiet Auto Detailingu wraz z zabezpieczeniem wszystkich elementów powłokami ceramicznymi od Firmy Nanoshine Ceramic Pro. Mercedes E63 AMG w chwili przystąpienia do prac miał przebieg ok. 30tys km. W tym czasie lakier który od nowości nie był chroniony dodatkowym zabezpieczeniem wymagał przeprowadzenia pełnej renowacji lakieru. Kolejnym problemem był odkurz białej farby który pokrył cały lakier oraz szyby – auto zostało zaparkowane w okolicach placu budowy gdzie wykonywane było malowanie budynku.

Po usunięciu wszelkich defektów lakieru przystąpiliśmy do prac związanych z kosmetyką wnętrza, czyszczeniem komory silnika, jak również z demontażem kół czyszczeniem/zabezpieczeniem felg od wewn./zewn. Strony, polerowaniem i zabezpieczeniem zacisków hamulcowych oraz wiele innych usług.

Po pakiecie Auto Detailingu Mercedes E63 AMG znów miał wyglądać jak nowy. Oto Szczegółowa lista wykonanych usług w pakiecie indywidualnym :

• Wieloetapowe mycie detailingowe + dekontaminacja
• 4-etapowa korekta lakieru
• Renowacja tylnich i przednich lamp wraz z zabezpieczeniem Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro Strong 9H
• Polerowanie oraz zabezpieczenie wszystkich szyb powłoką hydrofobową Ceramic Pro Rain
• Pełny Detailing wnętrza wraz z zabezpieczeniem wszystkich elementów powłokami Ceramicznymi Ceramic Pro Leather oraz Ceramic Pro Plastic
• Zabezpieczenie końcówek wydechu Ceramic Pro Strong 9H
• Demontaż kół, zabezpieczenie felg od strony wewn./zewn. powłoką ceramiczną Ceramic Pro Whell & Caliper
• Polerowanie zacisków hamulcowych + zabezpieczenie powłoką ceramiczną Ceramic Pro Whell & Caliper
• Detailing komory silnika oraz zabezpieczenie ceramiczne Ceramic Pro Plastic

Zapraszam do obejrzenia fotografii z luksusowej kosmetyki Mercedesa E63 AMG przeprowadzonej w Wellness Car

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.