Galeria Lexus RC F

Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia foto relacji z przebiegu prac Auto Detailingu które wykonałem dla salonu Lexus Warszawa Puławska.

Auto nad którym pracowałem to fantastyczny super sportowy Lexus RC F - samochód obok którego nie da się przejść obojętnie. Dla tak wyjątkowego auta konieczne jest wykonanie najwyższej jakości zabezpieczeń po to aby cieszyć się jego nienagannym stanem jak najdłużej po opuszczeniu salonu.

Auto zostało kompleksowo przygotowane, a finalnie lakier został zabezpieczony powłoką Ceramiczną od Firmy Nanoshine Ceramic Pro. Mocny płaszcz ochronny a także niesamowity blask lakieru z pewnością zadowoli nowego nabywcę Lexusa.

Zapraszam również na oficjalną premierę nowego Lexusa RC w dniach 13.08.2015 w Salonie Lexus Warszawa ul. Puławska 562 Będą tam mogli również Państwo obejrzeć model RCF po zabiegach Auto Detailingu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.