Galeria Lamborghini Urus

Lamborghini Urus to jeden z najdroższych i najszybszych samochodów typu SUV produkowanych na świecie. Urus to również pierwszy SUV marki, pierwsze Lamborghini z turbodoładowanym silnikiem i również pierwszy model, który może zabrać na pokład pięć osób.

Dla Nas Lamborghini Urus to kolejny Klient, który wstąpił do Clubu Wellness Car. Ideą Clubu jest współpraca z Klientem już od momentu odbioru auta w salonie, poprzez kolejne lata… Cel - utrzymanie pojazdu w perfekcyjnym stanie.

Odbiór auta w salonie zaczęliśmy od pomiaru grubości lakieru, inspekcji stanu lakieru, kontroli wnętrza, felg, szyb. Po spisaniu protokołu odbioru auta w salonie, przystąpiliśmy do transportu Lamborghini do studia Wellness Car w którym wykonaliśmy szereg prac związanych z najlepszym zabezpieczeniem nowego auta.

Skonfigurowanie pakietu zabezpieczeń ustaliliśmy z Klientem już kilka miesięcy przed odbiorem auta w salonie.

Wybór oczywiście padł na najlepsze zabezpieczenie lakieru czyli bezbarwne folie ochronne. Tym razem wybraliśmy producenta folii Xpel Ultimate Plus. Folia z właściwościami samoregenerującymi, szczególnie ceniona przez użytkowników najdroższych aut na świecie. Dla Lamborghini Urus mamy dostępne szablony folii dla 99% wszystkich elementów auta. Pakiet zabezpieczeń rozszerzyliśmy oczywiście o powłoki ceramiczne od Ceramic Pro. Wnętrze zostało zabezpieczone powłokami Ceramic Pro Leather oraz Ceramic Pro Textile, z zewnątrz felgi zostały zabezpieczone powłoką Ceramic Pro Strong 9H, a wszystkie powierzchnie szklane zabezpieczyliśmy powłoką hydrofobową Ceramic Pro Rain.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu prac Detailingu, a także do obejrzenia materiału video. Kilkudniowa praca nad zabezpieczeniem nowego Lamborghini Urus była to dla nas ogromna przyjemność. Dziękujemy naszemu Klientowi za zaufanie.

Zakres Prac:
- Zabezpieczenie Lakieru - Bezbarwna Folia Ochronna - Xpel Ultimate Plus
- Zabezpieczenie Tapicerki Skórzanej - Ceramic Pro Leather
- Zabezpieczenie Alcantary - Ceramic Pro Textile
- Zabezpieczenie Felg - Ceramic Pro 9H
- Zabezpieczenie Szyb - Ceramic Pro Rain

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.