Galeria Infiniti Q50

Mieliśmy przyjemność nakładać powłokę ceramiczną Ceramic Pro STRONG 9H w salonie Infiniti, to twarda mocno błyszcząca powłoka, która izuluje oryginalny lakier od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych, chroni przed blaknięciem zmatowieniem, wydobywa głębie koloru oraz nadaje szklistość i połysk. Warstwa hydrofobowa pomoże odpychać wodę oraz bród, dzięki temu łatwiej jest utrzymać auto w czystości. Wykonaliśmy również konserwacje skór Ceramic Pro Leather, po takim zabiegu skórzana tapicerka odpycha brud jest odporna na promienie UV, kolor jest nasycony ale nadal pozostaje matowy.

Zakres prac:

Powłoka ceramiczna:
• lakier - Ceramic Pro Leather
• tapicerka skórzana - Ceramic Pro Leather

Teraz nowe Infiniti Q50 na pewno przykuje uwagę nie jednego kierowcy. Jeśli chcesz uchronić swoje auto od napraw lakierniczych oraz skrupulatnie zadbać o jego wygląd, aplikacja powłoki ochronnej to w zasadzie konieczność

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.