Galeria Ford Mustang Bullitt

Od premiery kultowego filmu "Bullitt", gdzie główną rolę grał Steve McQueen, minęło już 50 lat. Ford postanowił uczcić okrągłą rocznicę i zaprezentował specjalną edycję nowego Mustanga, nawiązującą do klasyka.

Właściciel tego wyjątkowego auta zdecydował się na najlepszy możliwy pakiet zabezpieczenia swojego cuda, czyli połączenie powłok ceramicznych z zabezpieczeniem CAŁEGO auta Bezbarwną Folią Ochronną - Premium Shield Elite SH.

Auto trafiło do nas na lawecie prostu z salonu, jest to bardzo ważne, ponieważ nawet po przejechaniu kilku kilometrów w ruchu ulicznym może dojść do uszkodzenia lakieru. Niestety, każdy defekt lakieru będzie widoczny pod bezbarwną folią ochronną, dlatego rekomendujemy transport aut na lawecie.

Pakiet Platinium rozszerzyliśmy o zabezpieczenie wnętrza pojazdu, szyb oraz felg - powłokami od Ceramic Pro, co ułatwi codzienną pielęgnację auta.

Zakres Prac:
- Zabezpieczenie Lakieru - Bezbarwna Folia Ochronna - Premium Shield Elite SH
- Zabezpieczenie Elementów Plastikowych - Ceramic Pro Plastic
- Zabezpieczenie Tapicerki Skórzanej - Ceramic Pro Leather
- Zabezpieczenie Felg - Ceramic Pro 9H
- Zabezpieczenie Szyb - Ceramic Pro Rain

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.