Galeria Ferrari California T

Na zlecenie Ferrari Warszawa mieliśmy przyjemność zabezpieczyć bezbarwnymi foliami ochronnymi Ferrari California T.
Wybór padł na zabezpieczenie całego auta.

Do wszystkich modeli Ferrari mamy przygotowane w programie Premium Shield gotowe szablony folii, które idealnie są dopasowane do danego modelu. W połączeniu z precyzją, dokładnością i doświadczeniu w aplikacji bezbarwnych folii ochronnych estetyka wykonanego zabezpieczenia jest na najwyższym poziomie.

Przedstawiamy Państwu galerie zdjęć naszej kilkudniowej pracy, w której pokazujemy proces nakładania bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield Elite SH, a także efekt końcowy naszych prac.

Prosimy zwrócić uwagę jak auto prezentuję się w świetle dziennym, a także w sztucznym oświetleniu hali - blask, połysk, głębia koloru to wszystko dzięki najwyższej jakości folii bezbarwnej, która uwypukliła estetyczne zalety tego auta, ale i co najważniejsze zabezpieczyła lakier w najlepszy możliwy sposób…

Dziękujemy Ferrari Warszawa, za udostępnienia miejsca oraz powierzenia nam tak wyjątkowego projektu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.