Galeria BMW M4 Auto Detailing Ceramic Pro

Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia foto relacji z przebiegu prac Auto Detailingu nad nowym BMW M4 z 2015r. BMW M4 to najnowszy model auta sportowego marki BMW serii 4, następca modelu BMW M3 Tak właśnie wygląda moc - w każdym detalu można dostrzec bezgraniczną siłę BMW M4. Charakterystyczne wloty powietrza na froncie uzmysławiają ogromne ilości powietrza, które chłodzi silnik M podczas jego wyczynów. Samochód napędzany jest benzynowym silnikiem R6 3,0 l Twin Power Turbo o mocy 431 KM.

Bmw M4 trafiło do mojego studia 3 dni po opuszczeniu salonu. Przebieg auta to 600km. Będą Państwo mogli zaobserwować jak bardzo zabrudzona była tapicerka skórzana. Nawet po tak krótkim użytkowaniu auta niezabezpieczone skóry przyciągają brud w bardzo szybki sposób. Całe wnętrze zostało zabezpieczone powłokami Ceramicznymi od Firmy Nanoshine Ceramic Pro, a na detale został nałożony naturalny wosk Zymol. Na karoserię została nałożona powłoka hydrofobowa Nanoshine Ceramic Pro Sport. Jest to tymczasowe zabezpieczenie przed docelową powłoką Ceramic Pro Strong 9H.

Zapraszam do obejrzenia fotografii z luksusowej kosmetyki BMW M4 cabrio przeprowadzonej w Wellness Car Warszawa.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.