Galeria BMW 5 M50d

BMW 5 M50d Nowy silnik wykorzystany w M550d BMW określa mianem "najmocniejszego, sześciocylindrowego diesla w historii". Dzięki czterem turbosprężarkom z 3 litrów pojemności wyciśnięto okrągłe 400 KM mocy, które dostępne są przy 4440 obr./min. Jeszcze większe wrażenie robi maksymalny moment obrotowy - wynosi 760 Nm i dostępny jest przy 2000 obr./min. Co ważne, już przy 1000 obr./min kierowca ma do dyspozycji 450 Nm. Za przekazywanie mocy na wszystkie cztery koła (napęd xDrive) odpowiada 8-stopniowy automat. Osiągi? Pierwsza setka na liczniku pojawia się po 4,4 sekundy.

Nowe BMW 5 M50d naszego Klienta będzie jeździło w Polsce ale również po drogach w Norwegii. Zimą drogi w Norwegii są odśnieżane i posypywane drobnym kamieniem, przez co lakier bardzo szybko zostaje uszkodzony poprzez powstanie odprysków.

Po rozmowach z Klientem i omówieniu technologii zabezpieczeń aut, decyzja padła na bezbarwne folie ochronne w pakiecie Platinium czyli zabezpieczenie wszystkich elementów lakierowanych auta.

Przygotowanie auta :
- Kilkuetapowe mycie detailingowe
Dekontaminacja lakieru
Podstawowa korekta lakieru
Zabezpieczenie Premium Shield :

zderzak przedni
zderzak tylny
reflektory
maska
błotniki przód
błotniki tył
lusterka
dach
słupki B piano black
drzwi
pokrywa bagażnika
Zabezpieczenie Ceramic Pro :

Skóry - Ceramic Pro Leather

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wybierz jedną z form kontaktu by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin usług

Zadzwoń teraz

+48 506 850 250

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Skonfiguruj ofertę

Skonfiguruj ofertę

Zamów kontakt z ekspertem

Zostaw numer telefonu do siebie, oddzwonimy!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Wellness Car Arkadiusz Danielak, z siedzibą przy ul. Jeleniogórska 17, 03-891 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.