Zabezpieczenie lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi

Folie ochronne to zaawansowany technologicznie i jednocześnie najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego dostępny na rynku.

Folie ochronne to zaawansowany technologicznie i jednocześnie najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego dostępny na rynku. Folia służy pełnej ochronie lakieru oraz innych, delikatnych elementów np. Przednich reflektorów.

Aplikacja folii bezbarwnych na fabryczny lakier to gwarancja pełnej ochrony samochodu. Dzięki wykorzystaniu folii ochronnych auto jest w pełni zabezpieczone przed:

rysami,

efektami uderzeń kamieni czy żwiru,

negatywnym działaniem środków chemicznych

uszkodzeniami spowodowanymi wpływem warunków atmosferycznych

Samochód to Twoja inwestycja, więc chroń ją w najlepszy sposób!

Pełne zabezpieczenie przed uszkodzeniami

Folia stanowi skuteczną barierę ochronną, dzięki której mimo częstej eksploatacji i narażeniu na uszkodzenia, auto przez cały czas pozostaje w nieskazitelnym stanie. Ponadto pozwala zabezpieczyć wszystkie elementy przed zarysowaniami, a także chroni powierzchnię auta przed zmatowieniem.

Ochrona auta przed działaniem czynników zewnętrznych

Silne środki chemiczne wykorzystywane do czyszczenia i pielęgnacji, a także szczotki i akcesoria do mycia mogą uszkodzić wierzchnie warstwy lakieru oraz spowodować jego zmatowienie. Przeźroczyste folie ochronne gwarantują pełne zabezpieczenie przed uszkodzeniami, na które narażone jest każde auto.

Samoregeneracja

Jedną z największych zalet nowoczesnych folii bezbarwnych jest możliwość samoregeneracji. Pod wpływem temperatury (słońce lub ciepła woda) drobne zarysowania powstałe na folii regenerują się, w konsekwencji czego auto przez cały czas jest właściwie zabezpieczone przed wszystkimi uszkodzeniami.

W jaki sposób zabezpieczać auto foliami ochronnymi?

Folie ochronne są najskuteczniejszą formą ochrony całej zewnętrznej powierzchni auta. Aplikacja folii na całą powierzchnię samochodu daje pewność, że w żadnym miejscu nie powstaną na lakierze niechciane rysy, zadrapania i plamy, które zniszczą nieskazitelny wygląd auta oraz znacznie obniżą jego wartość rynkową.

Aby ograniczyć koszty, bardzo często wykonuje się zabezpieczenie pojedynczych elementów auta, które w największym stopniu narażone są na uszkodzenia:

Lusterka – Lusterka są szczególne narażone na otarcia oraz zadrapania. Folia ochronna eliminuje uszkodzenia i pozwala zachować ich pierwotny wygląd.

Reflektory – Środki chemiczne oraz piasek powodują znacznie zmatowienie lamp, a kamienie uderzające w lampy mogą wywołać mikrouszkodzenia. Dzięki wytrzymałej folii bezbarwnej reflektory są w pełni zabezpieczone przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych

Błotniki – Są szczególnie narażone na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, otarcia parkingowe, a także działanie substancji chemicznych. Aplikacja folii ochronnej zabezpieczy go przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz powolnym niszczeniem

Wnęki klamek – ten niewielkich rozmiarów element jest narażony na zarysowania od pierścionków, paznokci i breloków. Folia bezbarwna pozwala zachować wnęki klamek w nienaruszonym stanie

Progi wewnętrzne – Bardzo często progi ulegają zarysowaniom od butów. Przeźroczysta folia ochronna to najskuteczniejszy sposób, aby temu zapobiec

Próg bagażowy – Folia ochronna zapobiega zarysowaniom powstającym podczas wkładania przedmiotów do bagażnika

Krawędzie drzwi – Drzwi są bardzo często narażone na obicia, szczególnie przy otwieraniu w ciasnych garażach, miejscach parkingowych.

Skuteczną formą zabezpieczenia pojazdu jest aplikacja folii ochronnych na newralgiczne elementy, które najczęściej ulegają zniszczeniom. W takich sytuacjach pozostała część auta może zostać zabezpieczona wytrzymałą powłoką ceramiczną.

Przednia część maski – Część auta określana mianem „bikini”. Jest to przednia część maski wraz z lampami, przedni zderzak, lusterka oraz przednia część błotników. Są to elementy w sposób szczególny narażone na uszkodzenia, które powinny zostać zabezpieczone zaraz po wyjeździe samochodu z salonu. Folia ochronna aplikowana na tę część samochodu chroni przed odpryskami oraz otarciami, a także pozwala zachować pełny blask i głębię lakieru.

Decydując się na zabezpieczenie przedniej części maski, musimy liczyć się z widoczną krawędzią folii na elementach, które nie zostały w całości oklejone. Jest to podstawowe zabezpieczenie dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości, ekonomiczne rozwiązania.

Cały przód auta – Jest to ochrona całej powierzchni maski, zderzaka, lusterek oraz całych błotników. Jest to rozwiązanie w pełni zabezpieczające kluczowe elementy auta przed odpryskami, a także drobnymi zarysowaniami i uszkodzeniami. Wybierając aplikację folii na cały przód nie musimy martwić się o widoczną na masce i błotnikach krawędź folii, co znacznie podnosi walory wizualne pojazdu.

Pakiety folie ochronne

Pakiet podstawowy** – został przygotowany z myślą o klientach, którym zależy na odpowiedniej ochronie auta w atrakcyjnej cenie.

Decydując się na ten pakiet, otrzymują Państwo zabezpieczenie wszystkich elementów, które w największym stopniu są narażone na uszkodzenia mechaniczne:

Reflektory - od 250 zł netto

Progi wewnętrzne - od 250 zł netto

Krawędzi drzwi - od 150 zł netto

Wnęki klamek - od 150 zł netto

Próg bagażowy - od 200 zł netto

Cena pakietu już od 1 000,00 zł netto *

Pakiet standard** – Oprócz elementów wymienionych w pakiecie podstawowym zapewnia zabezpieczenie:

Przedniej części maski - od 500 zł netto

Części błotników przód - od 500 zł netto

Zderzak przód - od 1 200,00 zł netto

Lusterek - od 200 zł netto

Cena pakietu już od 2 400,00 zł netto*

Pakiet premium** – kompleksowo zabezpiecza wszystkie części auta mogące być narażone na odpryski lakieru i zarysowania:

Maska 1 200,00 zł netto

Błotniki 800,00 zł netto

Reflektory 250,00 zł netto

Przedni zderzak 1 200,00 zł netto

Lusterka 200 zł netto

Wnęki klamek 150 zł netto

Progi wewnętrzne 250 zł netto

Krawędzie drzwi 150 zł netto

Próg bagażowy 200 zł netto

Cena pakietu już od 4 000,00 zł netto*

* ceny pakietów uzależnione są od wielkości auta

** w połączeniu z pakietami detailingu oraz zabezpieczeniem Ceramic Pro oferujemy atrakcyjne rabaty.


Wszystkie usługi auto detailingu

Samochód jest bardzo ważnym elementem naszego wizerunku.
Odpowiednio dobrane zabiegi pozwolą wydobyć z niego to, co najlepsze oraz na długo zachować błysk idealnego lakieru.

Polerowanie lakieru samochodowego Warszawa

Polerowanie lakieru samochodowego Warszawa

400 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro

Zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro

1100 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Zabezpieczenie lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi

Zabezpieczenie lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi

200 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Woskowanie - zabezpieczenie lakieru

Woskowanie - zabezpieczenie lakieru

150 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Usuwanie Mory Lakierniczej zwanej też „skórką pomarańczy”

Usuwanie Mory Lakierniczej zwanej też „skórką pomarańczy”

2000 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Lakierowanie SPOT

Lakierowanie SPOT

400 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń

50 PLNCena już od

Poznaj ofertę
Door to door

Door to door

100 PLNCena już od

Poznaj ofertę