Zabezpieczenie lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi

Folie ochronne to zaawansowany technologicznie i jednocześnie najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego dostępny na rynku.

Folie ochronne to zaawansowany technologicznie i jednocześnie najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego dostępny na rynku. Folia służy pełnej ochronie lakieru oraz innych, delikatnych elementów np. przednich reflektorów. Aplikacja folii bezbarwnych na fabryczny lakier to gwarancja pełnej ochrony. Dzięki wykorzystaniu folii ochronnych lakier auta jest doskonale zabezpieczony przed:

rysami,

efektami uderzeń kamieni czy żwiru,

negatywnym działaniem środków chemicznych

uszkodzeniami spowodowanymi wpływem warunków atmosferycznych

Pełne zabezpieczenie przed uszkodzeniami

Folia stanowi skuteczną barierę ochronną, dzięki której mimo częstej eksploatacji i narażeniu na uszkodzenia, lakier przez cały czas pozostaje w nieskazitelnym stanie. Ponadto, pozwala zabezpieczyć wszystkie elementy auta przed zarysowaniami, a także chroni powierzchnię przed z matowieniem.

Ochrona auta przed działaniem czynników zewnętrznych

Silne środki chemiczne wykorzystywane do czyszczenia i pielęgnacji, a także szczotki i akcesoria do mycia mogą uszkodzić wierzchnie warstwy lakieru oraz spowodować jego zmatowienie.

Samoregeneracja

Jedną z największych zalet nowoczesnych folii bezbarwnych jest możliwość samoregeneracji. Pod wpływem promieni słonecznych lub po umyciu auta ciepłą wodą, drobne zarysowania regenerują się, w konsekwencji czego oryginalny lakier przez cały czas jest właściwie zabezpieczony.

BEZBARWNĄ FOLIĘ OCHRONNĄ MOŻNA ZAAPLIKOWAĆ M.IN NA:

Przednią część auta – część auta określana mianem „bikini”, to przednia część maski wraz z lampami, przednim zderzakiem, lusterkami oraz przednią częścią błotników. Są to elementy w sposób szczególny narażone na uszkodzenia, które powinny zostać zabezpieczone zaraz po wyjeździe samochodu z salonu. Folia ochronna aplikowana na tę część samochodu chroni przed odpryskami oraz otarciami, a także pozwala zachować pełny blask i głębię lakieru. W tym pakiecie widoczna jest krawędź folii

Przód auta – to ochrona całej powierzchni maski, zderzaka, lusterek oraz całych błotników. Jest to rozwiązanie w pełni zabezpieczające kluczowe elementy auta przed odpryskami, a także drobnymi zarysowaniami i uszkodzeniami. Wybierając aplikację folii na cały przód nie musimy martwić się o widoczną na masce i błotnikach krawędź folii, co znacznie podnosi walory wizualne pojazdu.

Całe auto - podejmując decyzje o zabezpieczeniu całego auta foliami ochronnymi, mamy gwarancję maksymalnego zabezpieczenia przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz utrzymaniu perfekcyjnego wyglądu lakieru na długo. Folia ochronna zostaje zaaplikowana na: zderzak przedni, reflektory, maskę, błotniki, lusterka, słupki boczne, progi boczne, całe drzwi, wnęki klamek, błotniki ty, klapę tylną, dach, pozostałe elementy.

Na życzenie Klienta oferujemy także zabezpieczenie pojedynczych elementów auta, takich jak:

Maska

Zderzak przedni

Błotniki

Progi wewnętrzne

Próg bagażowy tylnego zderzaka

Wnęki klamek

Lusterka

Reflektory

WIĘCEJ NA TEMAT ZABEZPIECZENIA BEZBARWNĄ FOLIĄ OCHRONNĄ

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, specjalnie dla Państwa została przygotowana strona internetowa dedykowana tematyce obecnie najskuteczniejszemu zabezpieczeniu na rynku, czyli bezbarwnym foliom ochronnym.

pakiety zabezpieczenia lakieru folią