O firmie

Daję Ci osobistą gwarancję, że Twoje auto będę traktował jak drogocenne dzieło sztuki.

Studio detailingu Wellness Car działa od 2012 roku, jednak moja przygoda z profesjonalnym detailingiem aut rozpoczęła się o wiele wcześniej. Odbyłem wiele szkoleń z zakresu renowacji skór, zabezpieczenia lakieru, a także profesjonalnej pielęgnacji samochodów. W tym czasie miałem możliwość zdobyć szerokie doświadczenie w największych studiach detailingowych, poznać najnowocześniejsze trendy i rozwiązania technologiczne z zakresu detailingu, a co najważniejsze pracować z największymi ekspertami i miłośnikami detailingu, który przekazali mi swoje bezcenne rady.

Salon Wellness Car powstał, kiedy zacząłem mieć poczucie, że jestem w stanie zapewnić moim klientom maksymalny poziom usług oraz spełnić ich wysokie oczekiwania. Od samego początku zależało mi, aby stworzyć studio, w którym zaoferuję moim klientom najlepszej jakości usługi oraz doskonałą atmosferę. Przez cały czas chciałem oferować usługi na takim samym poziomie, na jakim oferują je najlepsze centra detailingowe w Europie.

Wellness Car to miejsce, w którym pasja łączy się pracą, a marzenia z dzieciństwa są realizowane każdego dnia. Wiemy, że każde auto może wyglądać nieskazitelnie i zachwycać swoim wyglądem, a doskonale dobrana kosmetyka aut oraz właściwa pielęgnacja pozwolą zachować jego blask na kolejne lata.

Początki działalności Wellness Car to niewielki salon na Warszawskim Targówku. Jednak wraz z rozwojem marki oraz sukcesywnym powiększaniem oferty, zaczęliśmy potrzebować więcej miejsca, aby w pełni zagwarantować komfort i wygodę dla naszych klientów. W sierpniu 2016 roku rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego studio detailingu. W miejsce starego garażu wybudowaliśmy nowoczesny salon detailingu spełniający najwyższe światowe standardy. Nowoczesne oświetlenie, system wentylacji oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają nam na rozwinięcie oferty, oraz na proponowanie zabiegów,na najwyższym światowym poziomie.

Każdy samochód jest dla mnie nowym wyzwaniem, które z radością podejmuję. Auta, z którymi pracuję to zarówno nowoczesne, luksusowe samochody, jak również klasyki motoryzacji, które obecnie można określić mianem bezcennych. Powierzając mi swoje auta, klienci oczekują nie tylko odpowiednio wykonanej usługi, lecz także profesjonalizmu, solidności, zaangażowania, uczciwości a przede wszystkim indywidualnego podejścia. Realizując oczekiwania klientów Wellness Car, bardzo często staję się nie tylko wykonawcą usługi, lecz także przyjacielem, który dzieli wspólną pasję do motoryzacji. Detailing to nie tylko poprawa wyglądu i konserwacja, lecz także uwypuklenie indywidualnego charakteru oraz największych atutów samochodu. Wykonując swoją pracę z pasją, robię to, co innym wydaje się niemożliwe.

Wellness Car to miejsce, w którym najważniejsze są samochody i ich potrzeby. Efekty mojej pracy dostępne są w Galerii, w której prezentuję przeprowadzone metamorfozy. Zdjęcia jednak nigdy nie pokazują wszystkiego. Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuję oraz sprawdzić, co mogę zrobić dla twojego auta, zapoznaj się z naszą galerią i odwiedź Wellnes Car osobiście.