Galeria TESLA S - kosmetyka auto detailing Warszawa

W galerii poniżej przedstawię przebieg prac. (kliknij w zdjęcie aby obejrzeć przebieg prac)

Tesla Model S jest to całkowicie elektryczny samochód segmentu Premium. W Polsce jest zarejestrowanych jedynie kilka sztuk. Naszpikowany elektroniką, gadżetami, nową technologią, posiadający agresywną sylwetkę. Tesla Model S to z pewnością auto które pozostanie na długo w pamięci każdego kto miał z nim do czynienia. Tesla Model S to w pełni samochód elektryczny o nieprawdopodobnych osiągach. Na jednym ładowaniu akumulatorów pozwala na przejechanie ok. 420km ,a przyspieszenie od 0 do 100km/h zajmuję zaledwie 4,4 sekundy !!! Prawdopodobnie jest to pierwszy model w Polsce który od razu po opuszczeniu Salonu (ten egzemplarz przyjechał z Holandii) trafił do Studia Auto Detailingu na kompleksowe zabezpieczenie. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie. Przygotowałem dla Tesli S Pakiet Indywidualny w którym wykorzystałem linie Luksusowych kosmetyków m.in. takich firm jak Zymöl, Ceramic Pro oraz Gliptone. Zapraszam do obejrzenia fotografii z przebiegu prac nad TESLA MODEL S.

W Wellness Car Warszawa oferujemy usługi kosmetyki - auto detailingu na najwyższym światowym poziomie. Oferta skierowana jest szczególnie dla aut klasy Premium.

Zapraszamy właścicieli nowych aut do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dostosowanych do oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa auto dzięki kosmetyce w Wellness Car może uzyskać wygląd wystawowy i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakieru w tym woskami lub ceramiką zapewniającą wieloletnią ochronę.