Galeria Range Rover - kosmetyka - auto detailing

W galerii poniżej przedstawię przebieg prac. (kliknij w zdjęcie aby obejrzeć przebieg prac)

Range Rover Sport dwa miesiące po odebraniu z salonu przyjechał do mojego studia. Wystarczyło kilka myć auta aby zniszczyć delikatne elementy jakie występują obecnie w autach z segmentu Premium. Klient obserwując jak szybko pogarsza się wygląd jego nowego Range Rovera postanowił jak najszybciej skorzystać z usług auto detailingu. Celem kosmetyki było doprowadzenie auta do stanu salonowego, a także o najlepszym możliwym zabezpieczeniu. Kosmetyka polegała na nałożeniu na lakier powłokę ceramiczną firmy Nanoshine tj. Ceramic Pro Strong 9H – 4 warstwy + piąta warstwa Ceramic Pro Light. Felgi, szyby, plastiki, skóry także zostały zabezpieczone wyselekcjonowanymi kosmetykami firmy Gliptone i Nanoshine Uwaga! W pełni bezpieczna kosmetyka Range Rover z profesjonalnym auto detailingiem w Wellness Car

Kosmetyka Twojego Range Rovera w Wellness Car odmieni w sposób zdecydowany Twoje auto.

Zapraszamy właścicieli aut Range Rover zarówno nowych jak też wieloletnich do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dla auta Range Rover dostosowanych od oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa Range Rover może całkowicie odmłodzić swój wygląd i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakeru w tym ceramicznymi zapewniającymi wieloletnią ochronę.