Galeria Porsche Cayenne - kosmetyka auto detailing

W galerii poniżej przedstawię przebieg prac. (kliknij w zdjęcie aby obejrzeć przebieg prac)

Porsche Cayenne W 4 letnim Porsche Cayenne miałem za zadanie doprowadzenia auta do stanu salonowego + możliwe jak najlepsze zabezpieczenie. Przez 5 dni pracy było bardzo dużo. Najpoważniejszym problemem był mocno zniszczony lakier. Głównie powodem uszkodzeń było nieprawidłowe mycie auta. Szczególnie widoczne gdyż Porsche posiadało czarny lakier UNI (nie metalizowany) jest to z pewnością najtrudniejszy kolor do utrzymania w perfekcyjnym stanie. Doprowadzenie tego typu lakieru - bardzo zniszczonego, to bardzo trudne zadanie. Dlatego właściciele takich aut powinni szczególnie zwracać uwagę gdzie i w jaki sposób są myte i pielęgnowane ich auta. Kompleksowy detailing został także przeprowadzony we wnętrzu tego ekskluzywnego Suva. Elementy materiałowe zostały wyprane, skóry i tworzywa winylowe wyczyszczone i zaimpregnowane, a detale takie jak listwy lakierowane na wysoki połysk zostały pokryte woskiem Zymol Detail. Poniżej przedstawię Państwu relację foto która pokaże jak wiele pracy zostało włożone w przywrócenie 4- letniego Porsche Cayenne do stanu salonowego. Zapraszam do obejrzenia fotografii z przebiegu prac nad Porsche Cayenne.

Twoje auto po kosmetyce w Wellness car Warszawa może swoim perfekcyjnym wyglądem przykuć uwagę otoczenia.

Zapraszamy właścicieli aut Porsche zarówno całkiem nowych jak też wieloletnich do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dostosowanych do oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa Porsche może całkowicie odmłodzić swój wygląd i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakieru w tym ceramiką zapewniającą wieloletnią ochronę.