Galeria Nissan GT-R kosmetyka auta - auto detailing

W galerii poniżej przedstawię przebieg prac. (kliknij w zdjęcie aby obejrzeć przebieg prac)

Chciałbym Państwo zaprezentować foto relację z prac nad Nissanem GT-R z 2011roku. „Nissan GT-R to coś więcej niż tylko jeden z najszybszych wielozadaniowych supersamochodów sportowych na świecie; Nissan GT-R to pasja. To emocje. To coś, co zaklęto w każdym GT-R i co czuję każdy kierowca już w sekundę po uruchomieniu silnika (nawet jeśli samochód jeszcze nie drgnął). Tak producent zachwalę swój flagowy model który zdecydowanie zachwyca nie tylko osiągami ale również swoją dynamiczną sylwetką. Moim zadaniem było doprowadzenie już 4-letniego Nissana GT-R do stanu jakim właściciel cieszył zaraz po wyjeździe z salonu (Nissan GT-R już w salonie został przygotowany przez firmę zajmującą się auto Detailingiem). Czarny niemetalizowany lakier w Japońskim aucie jest bardzo delikatny i w bardzo szybki sposób poprzez niepoprawne mycie/pielęgnację możemy go uszkodzić. Aby ułatwić pielęgnację właścicielowi zdecydowaliśmy o nałożeniu najtwardszej powłoki ceramicznej od firmy Nanoshine Ceramic Pro Strong 9H. Pracę Detailingowe w tym aucie trwały 6 dni a zabezpieczone powłokami ceramicznymi zostało wszystko co tylko jest możliwe. Podczas 6-dniowej pracy m.in. wykonałem:
• Wieloetapowe mycie detailingowe Nissana + dekontaminację
• Pełną korektę lakieru
• Renowacja tylnich i przednich lamp wraz z zabezpieczeniem Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie szyb Nissana powłoką hydrofobową Ceramic Pro Rain
• Pełny Detailing wnętrza wraz z zabezpieczeniem wszystkich elementów ekskluzywnymi kosmetykami
• Zabezpieczenie końcówek wydechu Ceramic Pro Strong 9H
• Zabezpieczenie felg Ceramic Pro Strong 9H
• Detailing komory silnika

Zapraszam do obejrzenia fotografii z luksusowej kosmetyki Nissana GT-R. Wszystkie zdjęcia Nissana GT-R można powiększyć klikając w nie.

W Wellness Car Warszawa oferujemy usługi kosmetyki - auto detailingu na najwyższym światowym poziomie. Oferta skierowana jest szczególnie dla aut klasy Premium.

Zapraszamy właścicieli nowych aut do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dostosowanych do oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa auto dzięki kosmetyce w Wellness Car może uzyskać wygląd wystawowy i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakieru w tym woskami lub ceramiką zapewniającą wieloletnią ochronę.