Galeria Mazda CX5 - kosmetyka - auto detailing

W galerii poniżej przedstawię przebieg prac. (kliknij w zdjęcie aby obejrzeć przebieg prac)

Nowa Mazda CX-5 trafiła do mojego studia od razu po odebraniu auta z salonu. Klient poprosił w salonie aby pracownicy jedynie zdjęli folię chroniące auto podczas transportu, natomiast umycie i rozkonserwowanie zleci firmie zajmującej się auto detailingiem. Właściciel pojazdu miał przez to pewność, że czarny lakier nie zostanie porysowany już podczas pierwszego mycia. Po dokładnym umyciu i inspekcji lakieru niestety znalazłem 2 otarcia na aucie, które na szczęście udało się usunąć w 100% poprzez korektę lakieru. W rezultacie na perfekcyjnie przygotowane i rozkonserwowane auto nałożyłem najtwardszą powłokę Ceramiczną Ceramic Pro Strong 9H, która na długo zabezpieczy lakier. Kolejnym atutem poza ochroną jest nieprawdopodobny efekt wizualny, który mogą Państwo zaobserwować na fotografiach zamieszczonych poniżej.

Uwaga! W pełni bezpieczna kosmetyka Mazdy z profesjonalnym auto detailingiem w Wellness Car

Kosmetyka Twojej Mazdy w Wellness Car odmieni w sposób zdecydowany Twoje auto.

Zapraszamy właścicieli aut Mazda zarówno nowych jak też wieloletnich do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dla auta Mazda dostosowanych od oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa Mazda może całkowicie odmłodzić swój wygląd i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakieru w tym ceramicznymi zapewniającymi wieloletnią ochronę.