Galeria AUDI TT - kosmetyka auto detailing

W galerii poniżej przedstawię przebieg prac. (kliknij w zdjęcie aby obejrzeć przebieg prac)

Dla Audi TT z 2007 roku został dopasowany pakiet „Indywidualny”. Zakres usług był taki jak w przypadku pakietu „Luksusowego” rozszerzony o dokładne oczyszczenie i zerwanie wcześniej źle nałożonej „gumowej powłoki” Plasti Dip. Srebrny lakier w Audi był w bardzo dobrym stanie pomimo tego klient chciał zmienić kolor w aucie a tym samym zabezpieczyć lakier „gumową powłoką”. Niestety Plasti Dip został źle nałożony co objawiało się podczas pierwszego mycie odklejaniem powłoki z lakieru, felg, plastikowych atrap itp. Gumową powłokę nakłada się pistoletem – tak jak w przypadku zwykłego lakierowania auta. Przez to wszystkie trudno dostępne miejsca były w „odkurzu lakierniczym”. Dokładne oczyszczenie całego auto z pozostałości gumy zajęło prawię 2 dni. Po dokładnym oczyszczeniu Audi TT można było przystąpić do prac takich jak: Pełna korekta lakieru, Detailing wnętrza, Detailing komory silnika, Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, Nałożenie ceramicznej powłoki hydrofobowej na szyby, Zabezpieczenie felg woskiem.

Twoje AUDI TT po kosmetyce w Wellness car Warszawa może swoim perfekcyjnym wyglądem przykuć uwagę otoczenia.

Zapraszamy właścicieli aut AUDI TT zarówno całkiem nowych jak też wieloletnich do odwiedzenia naszego salonu i zamówienia usługi kosmetyki - auto detailingu. Oferujemy różne opcje usług kosmetycznych dostosowanych do oczekiwań klientów i przeznaczonego na ten cel budżetu .

Państwa AUDI TT może całkowicie odmłodzić swój wygląd i zostać zabezpieczone najlepszymi na świecie powłokami ochronnymi lakieru w tym ceramiką zapewniającą wieloletnią ochronę.